Web Tasarım

Giresun Web Tasarım Hizmeti

Temmuz 3, 2021 By 0 Comments

Günümüzde firmaların daha çok insana ulaşması için inretnet ortamında kendilerini tanıtmaları gerekmektedir. Bu sebeple de web sitelerine ihtiyaçları vardır. Emre Web Tasarım olarakta memleketim Giresun’da firmalara web tasarım hizmeti vermekteyim. Firmanızın verdiği hizmetleri dikkate alarak web sitenizi tasarlamakta ve gerektiği zaman da teknik destek hizmetleri ile yanınızdayım. Web tasarımcı olarak müşteri kitlemizi sadece Giresun’la sınırlı tutmayıp Tüm Türkiye’ye hizmet verdiğimizi de bilmenizi isterim.

Yaptığımız siteler arasında; tadilat sitelerinden tutunda psikolog, avukat, mimar, mühendis ve diğer pek çok alanda tasarım yapmaktayım. Tüm yaptığım siteler muhtemel müşterilerin size daha çabuk ulaşabilmesi için profesyonel olarak tasarlanmaktadır. Çalışmalarda sizin isteklerinizi ön planda tutarak istediğiniz renk ve stilde bir web sitesi ortaya koymaktayım.

Nasıl Çalışıyoruz

Bizi aradığınızda isteklerinizi alıp ona göre fiyat teklifi veriyoruz. Fiyatta anlaştıktan sonra Giresun web tasarım için isim (domain) belirliyoruz. Bu isim sizin işinize firmanıza uygun bir isim olmaktadır. Başlangıç için anlaştığımız fiyatın 3’te 1’ini hesabımıza yatırıyorsunuz ve web siteniz yapım aşamasında sayfası olarak tasarlanmaya hazır hale geliyor. 5 gün gibi bir sürede de tasarımı tamamlayıp teslim ediyoruz. Anlaştığımız fiyatın kalanını da siz tamam dedikten sonra hesabımıza gönderiyorsunuz. Web sitenizin tasarımını tamamladıktan sonra değiştirmemizi istediğiniz istekleriniz olursa onlar için ek ücret talep etmiyoruz. Zaman zaman gerekli olduğunda teknik destek konusunda da her zaman yanınızdayız.

Emre Web Tasarım ile bir kez çalıştıktan sonra yıllar boyu çalışmalarımızdan memnun kalacağınızın garantisinde bulunarak tüm internet işlemleriniz için pek çok memnun müşterimiz arasında sizlerde yerinizi almaktasınız.

SEO Uyumlu Web Tasarımı

Yaptığımız tüm web sitelerinde SEO uyumuna dikkat edip sizin Google ve diğer arama motorlarında üst sıralara çıkmanız için çalışmaktayız. Firmanız özellikle hizmet sunumuna yönelik ise SEO çalışması gerekmektedir. Biz de yaptığımız web sitelerinde SEO uyumlu çalışmalar yaptığımızdan Giresun web tasarım işlemlerinde başarılı çalışmalar ortaya çıkmaktadır.0 Comments on "Giresun Web Tasarım Hizmeti"


Would you like to share your thoughts?

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bir cevap yazın

Hemen Arayın
Bilgi ve fiyat için
Whatsapp'tan Yazın