HAKKIMIZDA

Hakkımızda

Yapılan işte; düzen ve memnuniyet önemlidir.

Kısaca biz;

Emre Web Tasarım olarak  Balıkesir’de hizmet vermeye başladık. Hizmet alanımızı Balıkesir’le sınırlı tutmayarak diğer illerden de işler alarak yolumuza devam etmekteyiz.

“Yapılan işte memnuniyet ve güven esaslı olarak çalışmaktayız.”

Bizi bir projede beraber çalışarak çok daha iyi tanıyıp anlayabilirsiniz.

BİZİ TERCİH EDENLERİN YORUMLARI

Emre bey ; Beyefendi, tok gözlü ve çalışkan bir arkadaş. Uzmanlık alanındaki işlerinizde tavsiye ederim.

Kaya Keten - Orjan Tatil Sitesi (Balıkesir)

Emre bey gerçekten Çok düzgün ve elit bir insan isindede düzgün titizlik ve itinalı bir şekilde çalışıyor teşekkür saygılar

Erol Kal - Kal Yapı Mimarlık (İstanbul)

Merhaba Verdiğim hizmet talebinden en hızı dönüş aldığım Emre bey istediğim web site şablonunu tek seferde bana yaparak ihtiyacıma kısa bir sürede cevap vermiştir, iş ahlakı ve işindeki profesyonellik uzun süreli projelerimizde kendisi ile çalışmamızı sağlayacaktır.

Aydın Yıldırım - Dil Kursu (Bursa)

Eline sağlık çok güzel site kurdun

Casur Bozorov - Işıl Temizlik (Başakşehir)

Ben Ankara'da oldugum halde emre kardeşimiz istedigim detaylar şekiller ve tasarımı hiç sıkıntı olmadan yaptı kendisine çok teşekkür ederim başarıların devamını dilerim sadece benim beklediklerimin üstünde yaparak çok menmun oldum tekrar teşekkür ederim

Yücel Yıldırım - Esentur Nakliyat (Ankara)

Emre bey, enerji-inşaat firmam için güzel bir site kurdu. Kendisi bizlere çok yardımcı oldu, isteklerimize içtenlikle cevap verip gerçekleştirdi. Kendisine teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum.

Hemen Arayın
Bilgi ve fiyat için
Whatsapp'tan Yazın